Kadıköy Işıklı Tabela

İçerenköy Işıklı Tabela
İçerenköy Işıklı Tabela
5 Ocak 2019
Üsküdar Işıklı Tabela
Üsküdar Işıklı Tabela
5 Ocak 2019
Kadıköy Işıklı Tabela

Kadıköy Işıklı Tabela

Kadıköy Işıklı Tabela
Kadıköy Işıklı Tabela

Kadıköy Işıklı Tabela

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için kullanılan Kadıköy ışıklı tabela, çok yüksek bir etkiye sahip tabela modelidir. DGS Reklam Tabela Hizmetleri’nde başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un dört bir yanına hazırladığımız dilediğiniz ölçüde ışıklı tabela ile rakiplerinizle aranızdaki farkı yükseltebilirsiniz. Şık ve estetiğin kurumsal kimliğinizle bütünleştiği çalışmalar sunduğumuz Kadıköy ışıklı tabela hizmetimiz ile tercih ettiğiniz malzemeden çok farklı modellerde tabela yaptırabilirsiniz.

Kadıköy Işıklı Tabela Çeşitleri

Adından da anlaşılacağı gibi yapımında birçok farklı aydınlatma kullanılarak hazırlanan Kadıköy ışıklı tabela çok etkili bir reklam yöntemidir. Arka ve ön bölümlerinin tasarımında ışığı yansıtabilen pleksi, vinil ya da folyo baskı tercih edilen ışıklı tabelaların içerisine iskelet yapılmaktadır. Alüminyum ya da demirden yapılan iskeletin etrafında da 12 cm’lik oluklu alüminyum profil bulunmaktadır. Ön yüzeyde ışık geçiren pleksi levhalar ve arka yüzeyde ışığın eşit düzeyde yansıması için yerleştirilen alüminyum gofrajlı levhalar yer almaktadır. Işıklı tabelaların aydınlatma görevini ise LED, neon ya da floresanlar sağlamaktadır. Şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım aydınlatma görevi sayesinde reklam yazıları her alanda kolayca fark edilmektedir. Hazır alüminyum kasalardan üretilen standart ışıklı tabelaların en bakımından derinliği en fazla 7cm’den 15 cm’ye kadar olmaktadır. Işıklı tabelaların montajı ise istenilen her şekilde yapılmaktadır.

Kadıköy Işıklı Tabela Nasıl Yapılır?

Uzun ömürlü bir reklam görseli niteliği taşıyan Kadıköy ışıklı tabelalar, kullanmak istediğiniz yüzey üzerine 3 boyutlu şekilde hazırlanmaktadır. Doğuş Reklam Tabela Hizmetleri’nde yer alan ekibimizin hazırladığı bazı çalışmalar neticesinde müşterilerimiz kendine en uygun tasarımı seçmektedir. En kullanışlı, en şık ve en uygun olan tabela görselinin seçilmesinin ardından başlayan orijinal ışıklı tabelanın hazırlanış süreci ise oldukça profesyonel ilerlemektedir. CNC router cihazı ile alüminyum levhalar üzerine ışıklandırma işlemi yapılarak logo, grafik ve harfler istenilen ölçülerde yazılarak ışıklandırılır. Kesilen parçaların kenarları ise yüksek sıcaklıkta ısıtılarak bükülür ve müşterinin istediği renk doğrultusunda boyanır. Kesim işleminin bitmesiyle birlikte ışıklı tabela üzerinde oyma işlemi başlamaktadır. İç kısımlarında ışıklandırma işleminin ardından pleksinin üzeri renkli folyolarla kaplanmaktadır.

Kadıköy Işıklı Tabela
Kadıköy Işıklı Tabela

Kadıköy Işıklı Tabelaların Avantajları Nelerdir?

İçerisine yerleştirilen ışıklar sayesinde istenilen görüntünün elde edildiği Kadıköy ışıklı tabela oldukça şık ve görkemlidir. Özel boyalarla boyanan ışıklı tabelaların dayanıklılığı ön plana çıkmaktadır. Bu durumda ışıklı tabelalarda yılarca paslanma ve dökülme gibi durumlara rastlamak da mümkün değildir. Kurumsal kimlik ve marka bütünlüğü açısından sıklıkla tercih edilen ışıklı tabelalar, gece ve gündüz dikkat çekmesi nedeniyle şirkete ayrıcalık katmaktadır. Ancak bilinmesi gereken önemli nokta ışıklı tabela maliyetlerinin ışıksız tabelalara oranla daha yüksek olduğudur.

Kadıköy LED Tabela Nedir?

Kadıköy ışıklı tabela siparişlerinde en çok kullanılan aydınlatma türü LED tabeladır. Elektronik malzemelerin üzerine dizilmiş olan pcb kartlarının bulunduğu LED tabela sistemleri çeşitli kalitelerde hazırlanmaktadır. Nem çekmediği için eğilip bükülme ve genleşme olmayan Epoks kart kullanımını önerdiğimiz DGS Reklam Tabela Hizmetleri’nde farklı firmalara ait microcontroller kullanılmaktayız.

Kadıköy LED Tabela Özellikleri Nelerdir?

Standart tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkili olan Kadıköy LED tabela, bizi tercih eden müşterilerimizin iş potansiyelini arttırmaktadır. Standart tabela sistemlerine göre daha küçük tercih edilen LED tabela sistemlerinin bu doğrultuda tabela vergisi de oldukça düşüktür. Birbirinden farklı pek çok değişik yazı stili ve efektinin kullanıldığı LED tabela sisteminin elektrik güç tüketimi de çok düşüktür. Ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtabileceğiniz Kadıköy ışıklı tabela sistemlerini değerlendirmenizde fayda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir