Ümraniye Afiş

Ümraniye Pleksi
Ümraniye Pleksi
3 Ocak 2019
Dudullu Tabela
Dudullu Tabela
5 Ocak 2019
Ümraniye Afiş

Ümraniye Afiş

Ümraniye Afiş
Ümraniye Afiş

Ümraniye Afiş

Erişmek istediğiniz hedef kitleye en etkili ve en kısa yoldan ulaşarak tanıtım yapmak amacıyla kısa veya uzun süreli kullanabileceğiniz en etkili tanıtım aracı afiştir. Afiş işinde gerek tasarımı gerekse yenilikçi tarzı ile Ümraniye afiş tanıtım hizmetinde kısa zamanda sektörün lider firması olmayı başarmıştır. DGS Reklam Tabela Hizmetleri firmanızın tüm ürünlerini kapsayacak genel tanıtım afişleri gibi ayrıca ürünlerini tek tek olarak da tanıtmanızı sağlayabilir. Ürün ya da hizmetiniz için kullanacağınız afişler alışveriş mağazalarında, büyük fuarlarda ya da şehir merkezlerinde en iyi şekilde konumlandırılarak ve belirlenen sürelerde asılarak kullanıldığında hedef kitlenize ulaşma oranı açık bir biçimde artırılmaktadır.

Ümraniye Afişte Neler Bulunmalıdır?

Afiş işleri amatör çalışanların eline bırakılmayacak kadar kıymetli bir tanıtım aracıdır. Bu nedenle afiş işlerinizi kiminle ve hangi firma ile çalıştığınıza çok dikkat etmelisiniz. Bu bilinçle hareket eden Ümraniye afiş hizmetleri, hizmet veya ürün afişinizde profesyoneller tarafından çekilmiş fotoğrafları kullanmaktadır. Yüksek kalitede baskı formatına uygun çekilmiş fotoğraflar afişin kalitesi için çok önemlidir. Bunun yanı sıra az ve öz bilgi içeren yazıların varlığı, slogan ya da özendirme şartları satışa ve tanıtıma hizmet edecek şekilde düzenlenmelidir. Tüm bu düzenlemeler Ümraniye afişte profesyoneller tarafında yapılmakta olup firmamızda ilk bakışta dikkat çekici kalite ve tasarıma sahip afişler tasarlanmaktadır.

Ümraniye Afiş Hizmetinin Özellikleri Nelerdir?

Ümraniye afiş hizmetlerinde kullanılan afişlerde 1. sınıf kalite kuşe kâğıt kullanılmaktadır. Afişler düzenlenirken verilecek olan bilgi ve yazı ve görsellerin miktarına bağlı olarak farklı ebatlarda afişler hazırlanabilmektedir. 32×47 cm 35×35 cm, 35×50 cm, 50×70 cm, 70×100 cm, 80×120 cm, 100×150 cm boyutlarındaki afişler en çok baskıya uygun olan afişler olmakla beraber firmamızda istenilen tüm ebatlarda farklı afiş basımları da yapılabilmektedir. Tüm bunların dışında tek taraflı olarak baskıya hazırlanan afişler uygulanacağı yere göre farklı olarak çift taraflı olarak da basılabilmektedir.

Ümraniye Afiş
Ümraniye Afiş

Ümraniye Afişleri Nasıl Hazırlanmaktadır?

Ümraniye afiş hizmetleri olarak öncelikli amacımız insanların dikkatini çekmektir. Bu doğrultuda çarpıcı ve kaliteli tasarımlara önem verdiğimiz DGS Reklam Tabela Hizmetleri’nde afişlerin okunaklı, anlaşılır ve ikna edici olmasına dikkat edilmektedir. Tasarımda fazla kontrast sağlamak için poster içerisindeki açık ve koyu alanları kullanmaktayız. Bu kontrast kitlenizin dikkatini çekerek afişin okunabilirliğini arttırmanıza yardımcı olacaktır. Afis tasarımını kendi imkanlarımız ile hazırlıyorsanız, karışık ve anlaşılmaz görünmemesi için görsel ve metin dengesine ve konumlandırmasına dikkat edilmesinde fayda olacaktır.

Ümraniye Afiş Hazırlığı Önerileri

Doğru boyutu seçin: Afişin tasarımı kadar kullanılacak baskı boyutu da oldukça önemlidir. Birbirinden farklı boyutlarda hazırlanabilen afişlerin en küçük boy ve en büyük boyu arasındaki fark kullanılacağı alandır. Büyük boy afişlerin açık alanlarda ve büyük kapalı alanlarda kullanmanızı öneren Ümraniye afiş hizmetleri vermek istediğiniz mesajın geniş kitlelere yayılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle afiş tasarımı ve afiş siparişi verme aşamalarında bu etkenlere dikkat ederek karar vermeniz gerekmektedir.

Elementlerin konumlamasına dikkat edin: Hazırlanan afişteki asıl amacın kitlenizin bir bakışta vermek istediğiniz mesajı almasını sağlamaktır. Şayet tasarım konusunda Ümraniye afiş hizmetleri veren DGS Reklam Tabela Hizmetleri’nden yardım almıyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunların başında hizalama gelmektedir. Hazırlamaya başlayacağınız afiş tasarımında hizalamanızı sola, ortaya ya da sağa olarak seçin. Ardından başlıklarınızı, görsellerinizi ve metinlerinizi bu düzen doğrultusunda yerleştirin. Özellikle metin kullanımlarında simetri yakalamak isteyenler, metinleri ortalamayı tercih etmektedir. Ayrıca tasarımınızı hazırlarken renk bütünlüğüne dikkat etmeniz de fayda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir